Zapraszamy do udziału w Giełdzie Pracy dla Osób Niepełnosprawnych!

Giełda pracy odbędzie się w 29.11.2018   w godz. 10.00-13.00 w Sali Kolumnowej w budynku Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15.

Na Giełdzie Pracy będzie możliwość nie tylko zapoznania się z ofertami pracy przedstawianymi przez Podkarpackich Pracodawców, ale również zapoznać się z szeroką ofertą możliwości poszerzenia czy zyskania kompetencji czy kwalifikacji. Centrum Rozwoju Społeczno – Ekonomicznego realizując projekt dla osób młodych do 29 roku życia, poprzez planowaną indywidualną ścieżkę rozwoju dla każdego Uczestnika Projektu daje szansę nie tylko na zdobycie kompetencji czy kwalifikacji ale również na zdobycie doświadczenia w zakresie nowych umiejętności, co zwiększa szansę zarówno na otrzymanie zatrudnienia jak i jego utrzymanie.

Na giełdzie będzie możliwość zapoznania się z zasadami Projektu bezpośrednio u Realizatora Projektu, sprawdzić, czy możemy zostać Uczestnikiem Projektu wypełnić dokumenty rekrutacyjne oraz poznać wszelkie korzyści, jakie daje udział w Projekcie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!